Hakkımızda

Labfarm İnovatif Organik Tarım Şirketi

Labfarm İnovatif Organik Tarım şirketi 05.06.2017 tarihinde Zonguldak şehrimizde faaliyete başlamıştır. Başlıca çalışma alanları organik gübre üretimi satış ve pazarlamasıdır. Bu kapsamda öncelikle katı ve sıvı solucan gübresi üretimi, satış ve pazarlaması faaliyetlerini sürdürmektedir. Labfarm İnovatif Organik Tarım Organik Solucan Gübresi Üretim Tesisi ve şirketimizin merkez ofisi, Zonguldak ilimiz, Çaycuma ilçesi, Başaran köyü Gebelli Mahallesinde 8.134 m2 açık ve 400 m2 kapalı alanda yıllık 335 ton katı ve sıvı solucan gübresi üretmek üzere konumlanmıştır.

Labfarm İnovatif Organik Tarım şirketi organik koşullarda gerçekleştirilen tarımsal üretimin çiftçi açısından daha ekonomik, verimli ve sürdürülebilir olacağı inancıyla yola çıkmıştır. “Tabiattan İlham Aldık” sloganı ile tabiatın bize kazandırdığı bilgi birikimini tarımsal üretime aktarmayı hedeflemektedir. Bu yolla üreticiye bereketli, tüketiciye ise sağlıklı, güvenilir ve daha lezzetli tarımsal ürün sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Televizyon-Servisi

Labfarm İnovatif Organik Tarım Şirketi

Başlıca çalışma alanlarımız organik gübre üretimi satış ve pazarlamasıdır. Bu kapsamda öncelikle katı ve sıvı solucan gübresi üretimi, satış ve pazarlaması faaliyetlerini sürdürmekteyiz.


Whatsapp Destek
Hemen Ara